Викладачі
Серкіз Орест Романович – кандидат технічних наук, доцент кафедри «Проектування та експлуатація машин» Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету “Львівська політехніка”.

Напрям наукових досліджень – автоматизація технологічних процесів засобами електро-, пнемо- та гідроприводу, вібротранспортні лотки та конвеєри, машини для віброзміцнюючої та віброабразивної обробки, утилізація відходів.

Автор понад 100 наукових та науково-методичних праць. Має авторські свідоцтва та патенти на винаходи.

Зінько Роман Володимирович – кандидат технічних наук, доцент кафедри «Проектування та експлуатація машин» Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету “Львівська політехніка”. 

Сфера наукових зацікавлень – наукові основи створення та експериментальні дослідження енергоощадних машин і механізмів та їх ефективне функціонування в змінних умовах експлуатації. Серед досліджуваних об’єктів транспортні засоби, мобільні роботи, подрібнювальні машини, тихохідні вітроенергетичні установки, машини для утилізація відходів.

Автор понад 120 наукових, науково-методичних праць і патентів, серед яких монографія, 9 навчальних посібників, 14 патентів.
Ребот Дарія Петрівна — кандидат технічних наук, асистент кафедри проектування та експлуатації машин Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка».

Напрям наукових досліджень – технології і обладнання
вібраційної обробки виробів.

Автор понад 8 наукових, науково-методичних праць.

Джерело: Вікіпедія НУ ЛП

Лясковська Соломія Євгенівна — кандидат технічних наук, асистент кафедри проектування та експлуатації машин Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка».

Напрям наукових досліджень – комп'ютерні розрахунки динамічних режимів роботи машин і механізмів.

Автор понад 7 наукових, науково-методичних праць та патентів на винаходи.

Джерело: Вікіпедія НУ ЛП