Транспортні перевезення


ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ФІРМ
В дипломниому проекті розраховуються робота фірми, яка здійснює дрібногуртові транспортні перевезення розвізно-збірними маршрутами. На основі обсягу перевезень визначається кількість машин автопарку і розраховується його структура з врахуванням особливостей їх технічної експлуатації.
В конструкторській частині розраховуються стенди і пристрої, покликані покращити технологічний процес обслуговування автомобілів.
Дипломний проект містить також організаційний розділ і будівельну частину.
В проекті розглядаються питання охорони праці і визначення техніко-економічних показників діяльності гаражу фірми.
  

ПРОЕКТ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВАНТАЖУВАЛЬНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ
РОБІТ НА ВАНТАЖНІЙ СТАНЦІЇ

   
В дипломному проекті розраховується вантажопотік на станції. На основі вантажопотоку і режиму роботи визначається місткість та лінійнй розміри складу та контейнерної площадки, визначається кількість навантажувально-розвантажувальних машин.
В конструкторській частині пропонуються вдосконалення навантажувально -розвантажувальних засобів.
В проекті також пропонується варіант комплексної механізації та автоматизації робіт на станції.
В розділах "Економіка" та "Охорона праці" визначаються техніко-економічні показники діяльності станції та безпека роботи.

Покращення ефективності перевезень пасажирів на міжнародному маршруті

  
На основі огляду фінансово-економічної та господарської діяльності підприємства, ринку міжнародних пасажирських перевезень в дипломній роботі розроблено рекомендації щодо покращення ефективності перевезень пасажирів на міжнародному маршруті. Здійснено прогнозування попиту на міжнародні перевезення за вибраним маршрутом, запропоновано оптимальний варіант маршруту, прораховано техніко-експлуатаційні та фінансові показники вибраного маршруту і сформовано необхідний парк автобусів, проведено організацію руху на маршруті.
В роботі також обґрунтовано економічну доцільність маршруту, розглянуто питання охорони довкілля і митного контролю.

Організація міжнародних вантажних перевезень

   
На основі огляду фінансово-економічної та господарської діяльності підприємства, ринку міжнародних вантажних перевезень в дипломній роботі розроблено наукові засади прогнозування попиту на міжнародні перевезення за вибраним маршрутом, запропоновано алгоритм вибору оптимального варіанту маршруту міжнародних вантажних перевезень, прораховано техніко-експлуатаційні та фінансові показники вибраного маршруту і сформувати необхідний парк автопотягів, проведено організацію руху на маршруті.
В роботі також обґрунтовано економічну доцільність маршруту, розглянуто питання охорони довкілля і митного контролю.

Організація міжнародних контрейлерних перевезень

  

При проходженні митного контролю час простою для автопотягів є суттєво вищим, ніж для залізничного транспорту. Значні витрати на простій підвищують вартість перевезень і знижують швидкість доставки вантажів. В зв’язку з цим є цікавою задача перетину кордону автопотягів на залізничних платформах з метою зменшення собівартості перевезень – контрейлерних перевезень.

В дипломній роботі на основі проведеного моделювання встановлено розрахункові точки завантаження- вивантаження автопотяга на залізничну платформу.

Прогнозування перевезень вантажів і пасажирів

   

В дипломній роботі представлено один із можливих алгоритмів побудови прогнозу обсягу перевезень із врахуванням циклічної (або, іншими словами, сезонної складової). Річ у тому, що поняття “сезон” в прогнозуванні є застосованим до будь-яких систематичних коливань, наприклад, якщо йдеться про вивчення пасажирських чи вантажних перевезень протягом місяця під терміном “сезон” розуміється один день. Крім того, цикл коливань може суттєво відрізнятися (як у більшу, так і в меншу сторону) від календарного року. І якщо вдається виявити величину циклу цих коливань, то такий часовий ряд можна використовувати для прогнозування із використанням адитивних і мультиплікативних моделей.

Диспетчерське забезпечення маршруту

   

В дипломній роботі проведено комп’ютерний розшифровку та аналіз тахограм маршруту. Це дало можливість дослідити умови роботи водія, визначити характеристики маршруту, оцінити умови експлуатації автотранспортного засобу.